Copyright web templates

Standard
www

już za 499 PLN
Projekt
e-ID

już za 199 PLN
Wizytówka www
już za 99 PLN
Projekt
Parallax

już za 99 PLN
Shop
standard

już za 999 PLN

Wizytówka WWW

Wizytówka WWW

Specyfikacja Strony WWW:

– ilość działów: 1 podstrona
– ilość tekstu: Ograniczona
– zdjęcia w tle: Nie
– sieci społecznościowe: Tak
– katalogowanie: Nie
– optymalizacja do pozycjonowania: Tak
– dodanie strony do indeksu Google: Tak
– wersja mobilna: Tak
– czas realizacji: 3 dni
– cena: 99,00 zł netto

To najtańszy projekt strony internetowej – wykorzystywany jest przede wszystkim jako tzw. Wizytówka Internetowa, która w 2-3 zdaniach przedstawia działalność firmy, krótką ofertę oraz niezbędne dane kontaktowe.

Cała strona internetowa składa się z jednej podstrony głównej, na której zawarte są wszystkie informacje merytoryczne, do 3 zdjęć oraz interaktywna mapka dojazdu.

Rozwiązanie to pozwala na zaprezentowanie swojego krótkiego opisu działalności oraz oferty firmy. Z uwagi na ograniczoną ilość tekstów, pakiet ten wybierają przede wszystkim firmy, które chcą zostawić ślad po sobie w Internecie.

W zestawie ze stroną otrzymują Państwo dodatkowo wersję mobilną strony internetowej, co przekłada się na prawidłowe wyświetlanie jej w urządzeniach przenośnych, typu telefon komórkowy czy tablet, co w dzisiejszych czasach, jest to bardzo ważne.

Cena końcowa zawiera domenę internetową oraz serwer na którym zostanie umieszczona strona www, co gwarantuje utrzymanie strony przez 1 rok od dnia zakupu. Po tym czasie można przedłużyć działanie strony o kolejny rok, opłacając domenę internetową w kwocie 89,00 zł netto oraz serwer w kwocie 50,00 zł netto.

 


Jeżeli nie posiadają Państwo swoich własnych zdjęć, które można byłoby umieścić w tle strony, wówczas dajemy Państwu możliwość zakupienia takich zdjęć w ogólnodostępnym banku zdjęć, który oferuje ogromny wybór różnych, ciekawych propozycji multimedialnych do praktycznie każdej branży. Ponad 90% naszych Klientów decyduje się na taki zakup zdjęć, gdyż są one wykonane profesjonalnie w dużych rozdzielczościach, a ponadto każdy z Państwa otrzyma zakupione zdjęcia drogą mailową i będzie mógł je wówczas legalnie wykorzystać na różnych ulotkach, plakatach, czy spotach reklamowych.

Zobacz przykładowe realizacje Wizytówka WWW
cena: 99 PLN

Ostatnie realizacje

zobacz więcej