Copyright web templates

Standard
www

już za 499 PLN
Projekt
e-ID

już za 199 PLN
Wizytówka www
już za 99 PLN
Projekt
Parallax

już za 99 PLN
Shop
standard

już za 999 PLN

Standard WWW

Standard WWW

Specyfikacja Strony WWW:

– ilość działów: 4-6
ilość podstron: Nieograniczona
– ilość tekstu: Nieograniczona
– zdjęcia w tle: Nie
– sieci społecznościowe: Tak
– katalogowanie: Kategoria II – (10 wpisów)
– optymalizacja do pozycjonowania: Tak
– dodanie strony do indeksu Google: Tak
wersja mobilna: Tak
– czas realizacji: 5 dni
– cena: 699,00 zł netto (bez systemu CMS)
– cena: 899,00 zł netto (z systemem CMS)

Standard WWW

Specyfikacja Strony WWW:

– ilość działów: 4-6
– ilość tekstu: Nieograniczona
– zdjęcia w tle: Tak (1)
– sieci społecznościowe: Tak
– katalogowanie: Kategoria II – (10 wpisów)
– optymalizacja do pozycjonowania: Tak
– dodanie strony do indeksu Google: Tak
– wersja mobilna: Nie
– czas realizacji: 5 dni
– cena: 499,00 zł netto (bez systemu CMS)
– cena: 699,00 zł netto (z systemem CMS)

STANDARD WWW II   (2013)

Projekt o nazwie Standard WWW II, to nasz najnowszy projekt autorskiego szablonu strony internetowej, który wykonany jest w technologiach; HTML5, Java Script i PHP. W tym projekcie oferujemy stronę główną, na której znajdują się boksy tekstowe (tzw. zajawki) prezentujące główne przesłanie serwisu: krótki opis działalności firmy, miejsce na grafikę lub boks z ostatnio dodanymi zdjęciami (produktami), jak również dwa mniejsze dodatkowe boksy, w których możemy umieścić dowolną treść – każdy z boksów przekierowuje internautę na docelową podstronę. Ponadto w centralnej części strony głównej, umiejscowiony jest animowany slider wraz ze sloganem reklamowym, w którym można umieścić 2-4 zdjęć. Na pozostałych podstronach serwisu, zostaje on automatycznie zmniejszony i z dynamicznego przechodzi w statyczne zdjęcie. Footer na stronie, przysłowiowa stopka, jest powiększony i zawiera szereg informacji niezbędnych do szybkiego kontaktu. Pozostałe, główne działy serwisu, których może być aż 6, dostosowujemy pod wymagania Klienta – standardowo są to działy: O firmie, Oferta, Realizacje (lub Galeria), Partnerzy oraz Kontakt. Dodatkowo strona wyposażona jest w formularz kontaktowy i interaktywną mapę dojazdu do firmy. Największym atutem tego autorskiego szablonu jest dowolna ilość podstron (tzw. podmenu), które wyświetlane są po wejściu w jeden z pięciu głównych działów serwisu. Pozwala to na przykład na przedstawienie szerokiej gamy ofert jakie posiada dana firma, tworząc dla każdej kategorii (lub produktu) nową podstronę.

Ten pakiet oferuje również wykonanie strony internetowej z Projektu Standard WWW II wraz z Systemem Zarządzania Treścią CMS, dzięki któremu będą mogli Państwo sami edytować treści merytoryczne na Waszej stronie internetowej, jak również dodawać i usuwać samemu zdjęcia lub inne materiały multimedialne. Ta opcja przydatna jest tym, którzy planują często zmieniać zawartość swojej strony internetowej. System CMS, pozwala również dodawać nowe podstrony do podmenu w dowolnej ilości.

W cenie otrzymują Państwo również wersję mobilną strony internetowej, dzięki której serwis będzie prawidłowo wyświetlany na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, czy tablety. W dzisiejszych czasach to bardzo ważne, biorąc pod uwagę coraz częstsze wykorzystywanie urządzeń mobilnych do łączenia się z Internetem. Cena zawiera domenę internetową oraz serwer na którym zostanie umieszczona strona www, co gwarantuje utrzymanie strony przez 1 rok od dnia zakupu strony. Po tym czasie można przedłużyć działanie strony o kolejny rok, opłacając domenę internetową w kwocie 89,00 zł netto oraz serwer w kwocie 250,00 zł netto.

Zobacz przykładowe realizacje Standard WWW
cena: 699 - 899 PLN

STANDARD WWW I   (2012)

Jak sama nazwa mówi, jest to projekt powszechnie znanej i standardowej strony internetowej, oferujący 6 zakładek merytorycznych wraz z ofertą firmy i galerią zdjęć. Strony www z tego projektu tworzone są w technologiach HTML5, JavaScript, PHP. Na projekt graficzny takiej strony składa się dobór odpowiedniej kolorystyki (najczęściej w kolorach logotypu firmy), elementy graficzne po bokach strony, statyczny lub dynamiczny slider reklamowy w centralnej części serwisu oraz odpowiednie dobranie takiego układu pozostałych elementów aby tworzyły one spójną całość. W tym wariancie jest możliwość wstawienia jednego zdjęcia w tle strony, które w dolnej części przechodzić będzie gradientem w kolor tła.

Sześć zakładek na stronie, pozwala na umieszczenie sporej ilości informacji o firmie, szczegółowe zaprezentowanie oferty handlowej lub usługowej firmy, jak również stworzenie rozbudowanej galerii zdjęć. Dodatkowo strona wyposażona jest w formularz kontaktowy i interaktywną mapę dojazdu do firmy.

Opcjonalnie, ten pakiet oferuje również wykonanie strony internetowej z Projektu Standard WWW wraz z Systemem Zarządzania Treścią CMS, dzięki któremu będą mogli Państwo sami edytować treści merytoryczne na Waszej stronie internetowej, jak również dodawać i usuwać samemu zdjęcia lub inne materiały multimedialne. Ta opcja przydatna jest tym, którzy planują często zmieniać zawartość swojej strony internetowej.

Cena zawiera domenę internetową oraz serwer na którym zostanie umieszczona strona www, co gwarantuje utrzymanie strony przez 1 rok od dnia zakupu strony. Po tym czasie można przedłużyć działanie strony o kolejny rok, opłacając domenę internetową w kwocie 89,00 zł netto oraz serwer w kwocie 250,00 zł netto.

Zobacz przykładowe realizacje Standard WWW
cena: 499 - 699 PLN

Ostatnie realizacje

zobacz więcej