Copyright web templates

Standard
www

już za 499 PLN
Projekt
e-ID

już za 199 PLN
Wizytówka www
już za 99 PLN
Projekt
Parallax

już za 99 PLN
Shop
standard

już za 999 PLN

Shop Standard

Shop Standard

Specyfikacja Strony WWW:

– ilość podstron: Nieograniczona
– ilość produktów: Nieograniczona
– ilość kategorii: Nieograniczona
– zdjęcia w tle: Nie
– sieci społecznościowe: Tak
– katalogowanie: Kategoria III – (15 wpisów)
– optymalizacja do pozycjonowania: Tak
– dodanie sklepu do indeksu Google: Tak
– wersja mobilna: Nie
– czas realizacji: 7 dni
– cena: 999,00 zł netto (z systemem CMS)

Dla wszystkich Państwa, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z handlem przez Internet, przygotowaliśmy świetne rozwiązanie standardowego i taniego sklepu internetowego. Oferowany sklep, niczym nie odbiega od sklepów internetowych z jakim mają Państwo na co dzień do czynienia. Projekt graficzny sklepu dostosowujemy pod konkretną branżę i firmę Klienta, dzięki czemu sklep będzie szybko identyfikowany z Państwa działalnością. Aplikacja oferuje możliwość umieszczania nieograniczonej ilości produktów czy też kategorii w sklepie, także nawet kilkunastotysięczny asortyment można wprowadzić do prezentowanego sklepu. Shop Standard w swojej cenie posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności, do prawidłowej sprzedaży za pośrednictwem Internetu. Obsługuje wszelkiego rodzaju płatności internetowe, typu: PayU, PayPal, standardowe przelewy, PayFlow Pro, Raty Żagiel, płatność za pobraniem, czy też płatność przy odbiorze. Ponadto: newsletter, filtry cenowe, podział na promocje i nowości, 5 działów głównych, animowany slider (np. z najnowszymi promocjami) i wiele innych.

Sklep wyposażony jest w prosty i przejrzysty panel zarządzania sklepem, dzięki któremu nawet Ci z Państwa którzy dotąd nie mieli styczności z prowadzeniem sklepu internetowego, bez problemu poradzą sobie z wprowadzaniem produktów, aktualizacją danych oraz zarządzaniem całym sklepem internetowym.

Dla bardziej wymagających, sklep posiada możliwość rozbudowania, poprzez dokupienie dodatkowych modułów, pozwalających na integrację sklepu np. z kurierami, z serwisem Allegro, czy też z programami fakturowymi. Szczegółowe informacje na temat kosztów poszczególnych dodatków, uzyskają Państwo kontaktując się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub za pośrednictwem telefonu.

Cena końcowa zawiera domenę internetową oraz serwer na którym zostanie umieszczony sklep internetowy, co gwarantuje utrzymanie sklepu przez 1 rok od dnia zakupu. Po tym czasie można przedłużyć działanie sklepu o kolejny rok, opłacając domenę internetową w kwocie 89,00 zł netto oraz serwer w kwocie 300,00 zł netto.

Cena sklepu nie obejmuje wprowadzania produktów – tą czynność wykonuje właściciel sklepu lub osoba przez niego upoważniona. Istnieje możliwość administracji sklepem przez naszą firmę – w tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny.

Zobacz przykładowe realizacje Shop Standard
cena: 999 PLN

Ostatnie realizacje

zobacz więcej