Copyright web templates

Standard
www

już za 499 PLN
Projekt
e-ID

już za 199 PLN
Wizytówka www
już za 99 PLN
Projekt
Parallax

już za 99 PLN
Shop
standard

już za 999 PLN

Projekt Parallax

Projekt Parallax

Specyfikacja Strony WWW:

– ilość działów: 1-5
– ilość tekstu: Ograniczona
– zdjęcia w tle: Tak (1-5)
– sieci społecznościowe: Tak
– katalogowanie: Nie
– optymalizacja do pozycjonowania: Tak
– dodanie strony do indeksu Google: Tak
– wersja mobilna: Nie
– czas realizacji: 3 dni
– cena: 99,00 zł netto

Ten rodzaj strony cechuje innowacyjne rozwiązanie przełączania się między podstronami, poprzez zastosowanie efektu „Parallax Scroll” – strona przewija się pomiędzy wszystkimi podstronami co daje bardzo ciekawy efekt przenikania podstron. Ponadto nie trzeba klikać w menu na konkretny dział – wystarczy przesuwać kółkiem myszy, w dół lub w górę, aby płynnie czytać stronę.

Takie rozwiązanie pozwala na ciekawe zaprezentowanie swojego portfolio lub krótkiego opisu działalności firmy. Z uwagi na ograniczoną ilość tekstów na każdej podstronie, pakiet ten wybierają przede wszystkim firmy, które chcą wypromować swój nowy produkt lub usługę, jak również osoby prywatne, chcące zaprezentować swoje zdjęcia w formie małej ale efektywnej prezentacji.

Cena końcowa zawiera domenę internetową oraz serwer na którym zostanie umieszczona strona www, co gwarantuje utrzymanie strony przez 1 rok od dnia zakupu strony. Po tym czasie można przedłużyć działanie strony o kolejny rok, opłacając domenę internetową w kwocie 89,00 zł netto oraz serwer w kwocie 50,00 zł netto.

 

Jeżeli nie posiadają Państwo swoich własnych zdjęć, które można byłoby umieścić w tle strony, wówczas dajemy Państwu możliwość zakupienia takich zdjęć w ogólnodostępnym banku zdjęć Fotolia, który oferuje ogromny wybór różnych, ciekawych propozycji multimedialnych do praktycznie każdej branży. Ponad 90% naszych Klientów decyduje się na taki zakup zdjęć, gdyż są one wykonane profesjonalnie w dużych rozdzielczościach, a ponadto każdy z Państwa otrzyma zakupione zdjęcia drogą mailową i będzie mógł je wówczas legalnie wykorzystać na różnych ulotkach, plakatach, czy spotach reklamowych. Koszt zakupu wszystkich zdjęć potrzebnych do strony z Projektu Parallax wynosi 100,00 zł netto.

Zobacz przykładowe realizacje Projekt Parallax
cena: 99 PLN

Ostatnie realizacje

zobacz więcej